Maraş Dondurmacısı Kiralama

Maraş dondurmacısı kiralama hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçtikten sonra organizasyona dondurma arabası ve dağıtım elemanı göndermekteyiz.
Herşey Dahil
800 TL

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama : Kostümlü şerbetçi tarafından özel olarak hazırlanır ve şerbet güğümü ile birlikte sunum yapılır.
Herşey Dahil
350 TL

Taht Yeniçeri Ekibi Kiralama

Taht ve yeniçeri ekibi kiralama hizmetimiz İstanbul için geçerli olup sünnet organizasyonlarında giriş seranomisi için uygulanmaktadır.
Herşey Dahil
600 TL

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası (Popcorn): Mısırlar en taze haliyle patlatılıp sıcak olarak servis edilir. Bu servis özel popcorn kutularıyla dağıtılır.
Herşey Dahil
350 TL

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Pamuk Şekeri Arabası: Tahta çıtalar ile birlikte pamuk şekeri makinesinde üretilen pamuk şekeri, çocuk ve yetişkinler için büyük ilgi görmektedir. Kostümlü elamanlar...
Herşey Dahil
350 TL

Mavi Körüklü Taht Kiralama

Resimde görmüş olduğunuz mavi körüklü koltuk sünnet tahtımızı nakliye kurulum dahil sizlere İstanbul içinde ulaştırıyoruz.
Herşey Dahil
500 TL

Sünnet Koltuğu Kiralama

Sünnet düğün organizasyonları için çeşit çeşit ve renk renk sünnet tahtı ve sünnet koltuklarımızdan kiralayabilirsiniz.
Herşey Dahil
500 TL

Kokteyl Masası Kiralama

Organizasyonlar için uygun fiyata nakliye kurulum dahil kokteyl bistro masaları için bize ulaşınız. İstanbul içinde her yere getiriyoruz.
Herşey Dahil
30 TL

Mavi Sünnet Tahtı

Mavi Sünnet Tahtı Nakliye Dahil İstanbul Geneli uygun fiyatlara ulaştırıyoruz. Sünnet organizasyonları için taht kiralamak...
Herşey Dahil
400 TL