Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet Organizasyon Fiyatları kampanya içerikleri hakkında detaylı bilgiye bu web sayfamızda ulaşabileceksiniz. En güzel sünnet organizasyonlarını sunan firmamız sizlere unutulmaz dillere destan bir sünnet organizasyonu sunacaktır.


KAMPANYALARIMIZ

SÜNNET ORGANİZASYONU PAKETLERİMİZ

Sünnet Organizasyonu 2017 Yaz Sezonu Organizasyon Paketleri (Fiyatlarımız Mekan Hariçtir) Fiyatlarımız sadece İstanbul için geçerlidir.
Sünnet Organizasyon Fiyatları

Her erkek evladımız için üzerimize düşen dini görevlerden birisi olan sünnet organizasyonu; hem kültürümüzü yaşatmak hem de güzel anılar biriktirmek için önemli günlerden birisidir. En değerlilerimiz ve üzerine en çok düştüğümüz yavrularımız için özel bir organizasyon sunumu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul'un tüm noktalarında uzman ekibimiz ve geniş hizmet seçeneklerimiz ile sünnet organizasyonlarınız için detaylı planlama yapıyor, hayata geçiriyoruz. Siz sadece konuklarınız ve çocuklarınızla ilgilenip eğlenmenize bakarken; bizler özverili çalışmalarımızı özel bir etkinlik olan sünnet düğünü boyunca sergiliyoruz.


Sünnet Organizasyonu Paketlerimiz

Dini değerler, görsellik ve dolu dolu programlar sünnet düğünü organizasyonunda temel prensiplerimiz. Sünnet tahtı ve balon süsleme, ilahi grubu ve semazen, yeni çeri askerleri ve tasavvuf ekibi gibi onlarca farklı hizmeti bir arada sunuyoruz. Standart sünnet organizasyon paketlerine ek olarak; sizin istek ve ricalarınızı da etkinlik konseptine uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Tiyatro gösterisi, palyaço, sıra gecesi ekibi, mehter takımı, folklor gösterisi gibi aktivitelerle bu özel gününüzü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çocuğunuzun mutluluğu ve konuklarınızın en iyi şekilde ağırlanması; ancak profesyonel bir sünnet düğünü organizasyonu ile mümkün olabilir. Asır Organizasyon olarak yılların verdiği deneyim ve yüksek müşteri memnuniyeti oranları ile sektöre öncülük ediyoruz. Siz de işini profesyonellere bırakanlardansanız, hemen iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Sünnet Organizasyon Fiyatları

Tüm sünnet düğünü etkinliklerinde aynı ücretlendirme uygulanmaz. Katılım sağlayacak kişi sayısı, içerik detayları ve istenilen ek aktivite ve hizmetler fiyatlarlarda değişikliğe neden olabilir. Asır Organizasyon sünnet organizasyon fiyatları hakkında net bilgi almak için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

İlahi grubu, tiyatro ekibi, mehter takımı, yeniçeri askeri ve semazen gösterisi gibi ek talepleriniz fiyata etki etmektedir. Fakat her bütçeye uygun sünnet düğünü paketlerimiz bulunmaktadır. Standart her şey dahil sünnet paketlerimizi tercih edebileceğiniz gibi; daha özel etkinlik tercihinde bulunabileceğiniz paketlerimiz de mevcuttur. Mekan içi süslemeler, balon süslemeleri, masa ve sandalye süslemeleri, sünnet tahtı gibi hizmetler tüm paketlerimizde mevcuttur. Dilerseniz anlaşmalı olduğumuz sünnet düğünü salonlarını tercih edebilirsiniz. 


                          DİĞER PAKETLER İÇİN :  >> TIKLAYINIZ <<  

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Asır Sünnet Düğünleri

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Düğünü İstanbul

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Düğünleri

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Düğünü Pendik

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  İstanbul Sünnet Düğünü

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Düğünü Gebze

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Avrupa Yakası Sünnet Organizasyonu