İslami Sünnet Düğünü

İSLAMİ SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

Dini-İslami Sünnet Düğünü Organizasyonlarınız için ilahi Grubu, Tasavvuf Grubu, Semazen Ekibi,  Hatip, Mevlithan, Sunucu ve Daha bir çok Hizmetimiz Bulunmaktadır. İlahi Grubu ve Semazen Gösterisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için bizi Arayınız.


İslami Sünnet Organizasyon Şirketi

Sünnet Düğün Organizasyonu Dinimize uygun olmasını ama aynı Zamanda sıkıcı geçmemesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sünnet düğünleri olarak sizlere ve misafirlerinize özellikle de çocuklara dillere destan unutulmaz İslami sünnet organizasyonları düzenliyoruz.

İslami Sünnet Organizasyon Fiyatları  7.500 TL den Başlamaktadır.

Yıllardır Edindiğimiz Tecrübeler neticesinde Düğün Merasimlerinde insanların Sadece Sohbet ve Kuran-ı Kerim Tilaveti ile Geçen Düğünlerden Sıkıldığı ve Bu Sebeple bu düğünlere Katılmadığını Gözlemledik. Bizler Yapmış Olduğumuz islami Sünnet Düğünlerinde Helal Dairesi İçerisinde Neşeli Eğlenceli ve Aynı Zamanda Manevi bir Atmosfer Oluşturan Ekibiz.

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYON FİYATLARI


  

DİNİ–İSLAMİ SÜNNET DÜĞÜNLERİNİZ İÇİN HİZMETLERİMİZ:


  1. Sünnet düğünü için ilahi grubu-tasavvuf grubu-ilahi sanatçısı

  2. Sünnet düğünü için semazen ekibi –semazen grubu

  3. Sünnet düğünü için hatip ve hocalar

  4. Sünnet düğünü için mevlithanlar

  5. Sünnet düğünü için sunuculuk hizmeti

  6. Sünnet düğünü için sünnet tahtı ve yeniçeriler

  7. Sünnet düğünü için mehter takımı

  8. Sünnet düğünü için palyaço-nasrettin hoca-hacivat ve karagöz

  9. Sünnet düğünü için mekân balon süslemesiİstanbul Dini İslami Sünnet Programı 


Sünnet Düğünü bir kabusa dönüşmemesi için  profesyonel ekipler ile çalışınız.Bizlerin yılların vermiş olduğu tecrübeler ile sizlere en iyiyi sunmaya  devam ediyoruz.İlahi grupları, semazen grupları, mehter takımı, sünnet tahtı ve  yeniçeri gibi hizmetlerimiz ile islami sünnet düğünlerimizde en güzel hizmeti en uygun fiyatlara  sizlerin organizasyonlarına taşıyoruz. Sunucumuzun düğün sahibi adına yapacağı açılış konuşması ile başlayacak  olan program akışı şöyle gerçekleşecektir.


İSLAMİ SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ

İslami Sünnet Organizasyonu

Çoğu Müslüman aile hayatlarında aldıkları önemli kararları İslami kaideler göre alarak hayatlarını yaşamaktadırlar. Hayat prensiplerini bu usullere göre geliştirirler. Tıpkı erkek evlatlarının ergenlik çapına girmesinden evvel sünnet ettirilmeleri gibidir. Müslüman anne babalar erkek çocuklarının tabiri caizse ilk mürüvvetleri olan sünnet düğününü de yapmayı isterler. Bu aşamada ailelere yardımcı olacak birçok organizasyon şirketi vardır. 


İslami Sünnet Organizasyon Şirketi

İslami sünnet organizasyonu yapabilmek için ailelerin öncelikle derinlemesine bir araştırma yapması gereklidir. Hangi şirket bizim ihtiyaçlarımızı daha fazla önemseyebilir? Hangi şirket İslami sünnet organizasyonu konusunda bize hem bütçe olarak yardımcı olurken hem de bizim isteklerimizi ve gereksinimlerimizi kendi çıkarlarının önünde tutabilir? Bunun gibi birçok soru listesi hazırlanarak aileler belli kriterleri belirleyebilir ve bunun sonucunda da istedikleri bir şirketle anlaşabilirler.

İslami Sünnet Organizasyon Fiyatları

Peki, İslami sünnet organizasyonu denilince bir ailenin aklında olması gereken ve düğünde istediği şeyler neler olabilir diye düşündüğümüzde örneğin; erkeklerin ve bayanların bir arada oturup oturmaması çok önemlidir. Bu en baştan belirlenmelidir ki daha sonrasındaki ayarlamalar ve program içerikleri de bunlara göre düzenlenebilsin. Mevlit okutulacaksa eğer hem bayanlara hem de erkeklere göre ayarlamalar belirlenmelidir.


İslami sünnet organizasyonu kapsamında aslında en ön planda olması gereken kişiler çocuklar olması gerektiğinden ötürü bu düğünde çocukların eğlenmesi çok önemlidir. Bilhassa organizasyon şirketi çocuklar için palyaço ve animasyon gösterilerini çocuklar için düzenlemeyi unutmamalıdır.


İslami sünnet organizasyonlarında neler yapılır ?

Yemekli sünnet düğünü fiyatları kişi başı 85 TL den başlıyor. Fiyatlarımız kişi sayısına ve dağıtım yapılacak yerin uzaklığına göre değişiyor. Sünnet yemekleri sıcak olarak servis edilmektedir.

Evde sünnet Organizasyonu yapacak müşterilerimiz için sünnet tahtı kiralama hizmeti sağlamaktayız. Ev de uygun yere sünnet koltuğu ve süslemesini İstanbul'da istediğiniz adreste sağlamaktayız.

En ucuz Sünnet Organizasyonu Fiyatları 5.000 TL den başlayan fiyatlarla sizlerin hizmetinde. Ekonomik fiyatlara hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Sünnet Düğünü Hazırlıkları Listesi başında öncelikle organizasyonun gerçekleşeceği mekanı tutmak kişi sayısını yemek menüsünü belirlemek ve süsleme gibi detaylar için sünnet organizasyon firmasıyla iletişime geçmek gerekmektedir.

Evde sünnet mevlidi Organizasyonu için bizler sünnet organizasyon firması olarak özel sünnet köşesi hazırlayabiliriz. Bununla birlikte mevlüt için paket yemek hizmeti sağlayabilmekteyiz. Bunlara ilave evde sünnet mevlidi için hoca mevlithan hizmeti de sağlamaktayız.

Dini sünnet Organizasyon fiyatları seçilecek olan pakete göre değişiyor ama en ekonomik dini sünnet organizasyon fiyatı 7.500 TL den başlamaktadır. Dini Sünnet Organizasyonu için semazen ekibi, ilahi grubu, sünnet tahtı, mehter takımı, hacivat karagöz ekibi gibi hizmetler sağlıyoruz.

Mevlütlü sünnet düğünü nasıl olur diye çok sayıda müşterimiz gerek arayarak gerekse whatshaptan yazarak bize sormaktadır. Biz sünnet organizasyon firması olarak hoca mevlithan semazen ekibi mevlüt yemek hizmeti paket yemek hizmeti gibi olanaklar sunmaktayız.

Sünnet düğünü Organizasyon Fikirleri için en güzel örnekler web sitemizde bulunmaktadır. İslami sünnet organizasyonu, modern sünnet organizasyonu, sünnet kınası organizasyonu gibi çok sayıda seçenek ile farklı fikirler edinebilirsiniz. 

KURANLI sünnet Organizasyonu yapacak olan müşterilerimize gerek mekan konusunda gerek yemek konusunda gerekse full herşey dahil organizasyon seçenekleri sunuyoruz. yemek garson kamera çekimi semazen ekibi mehter takımı gibi daha bir çok seçenek sunmaktayız.

Camide sünnet mevlüdü nasıl yapılır diye soran müşterilerimize kesinlikle çok sayıda organizasyon seçeneği sunmaktayız. Camide genellikle mevlit şeklinde sıkıcı programlar olmakta fakat biz organizasyon firması olarak muhteşem bir planlama ve içeriklerimizle hem sizi hem de misafirlerinizi mutlu edecek sıkılmadan izleyeceğiniz bir program sunabiliriz. 

Cami Salonlarında yaptığımız program örneklerini izlediğinizde hayran kalacaksınız. Özellikle cami ortamının da maneviyatını bozmadan çocuklarımıza yönelik yapmış olduğumuz etkinlikler çok beğenilmektedir.

Sünnet düğünü giriş konsepti için tahtla yeniçeri mehter eşliğinde yapılan gösteriler hemen hemen her sünnet organizasyonunda görülebilmekte. Bizler farklı konsept arayan müşterilerimize sünnet girişi için modern konseptler sunmaktayız. Örneğin zeybek ekibi ile sünnet girişi yada nedime dansçı kızlarla sünnet girişi de yine çok beğenilmektedir.Sünnet mevlidinde ne ikram edilir? 

Sünnet Mevlitlerinde genellikle pilav üstü et tatlı ve ayran ikram edilmektedir. Bu yemekleri genelde köpük tabaklarda hızlıca servis edebilirsiniz. Daha farklı seçenekler arayanlar için geniş yemek menülerimizle hizmet vermekteyiz. Porselen tabakta sunum yapılarak profesyonel garsonlar ile sünnet mevlit yemeği hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Sünnet mevlüdü şart mı?

Türk adetleri gereği olarak yapılan bu etkinlik aslında İslam dininde farz yada vacip değildir. Fakat adetlerimiz gereği bu tarz kutlamalarda ikramda bulunmak hediyeleşmek mutlulukları paylaşmak oldukça güzel bir etkinliktir. Tabi yapılan bu etkinliklerde profesyonel bir hizmet almalı ve katılım sağlayan misafirlerinize karşı mahcup olmamalısınız. Zira kendi çabalarınızla yapacağınız sünnet mevlüt organizasyonunda aksaklıklar meydana geleceği için işin ehli bir firmayla çalışmak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Sünnet mevlüdü ne kadar sürer?

Sünnet mevlüdü süresi yapılacak organizasyonun içeriğine bağlı olarak ortalama 1 saat ile 3 saat arasında değişecektir. Genellikle cami salonlarında yada evlerde yapılan sünnet mevlitleri için siz kıymetli anne ve babalardan özellikle istirham ediyoruz lütfen sadece bir hoca çağırıp oldu bittiye getirerek bir etkinlik yapmayın. Katılım sağlayan misafirlerinize içeriği dolu olan bir organizasyon sunarak değerli vakitlerini anlamlandırmalısınız. Sünnet mevlüdü organizasyonu paketlerimizi inceleyerek bu konu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sünnet dügünü neden yapilir?

Açıklama :  Erkek çocuğu olan aileler çocuklarını sünnet ettirdikten bir müddet sonra bunu aile yakınları eş dost akrabası ile kutlamak bir ziyafet yemek vermek süretiyle kutlamak isterler. Türk adet ve geleneklerinde yıllardır yapılan ve her yörenin kendine has kutlama şekilleri olan bu güzel etkinlik herkes tarafından artık kabul edilmiştir. İstanbul gibi büyük şehirlerde ise sünnet düğünü artık çok daha farklı bir olaya gitmiş ve büyük organizasyonlar ile kutlanır hale gelmiştir. Sünnet düğünü organizasyonları İstanbul'da otel de düğün salonunda yada sokakta yapılmakta ve bu organizasyonlar için bizler organizasyon firmaları olarak müşteri talebine göre çok farklı etkinlik seçenekleri sunmaktayız.
 • İslami Sünnet Kampanyası-1
  İslami Sünnet Kampanyası-1

 • İslami Sünnet Kampanyası-2
  İslami Sünnet Kampanyası-2

 • İslami Sünnet Kampanyası-3
  İslami Sünnet Kampanyası-3

 • Standart Sünnet Paketi
  Standart Sünnet Paketi

 • Panayır Sünnet Paketi
  Panayır Sünnet Paketi

 • Avantajlı Sünnet Paketi
  Avantajlı Sünnet Paketi


 • İslami Sünnet Düğünü
  Mevlitli-Semazenli Sünnet Düğünü

 • İslami Sünnet Düğünü
  Mevlitli Sünnet Düğünü İstanbul

 • İslami Sünnet Düğünü
  Sünnet Düğünü Mevlidi

 • İslami Sünnet Düğünü
  İlahili Sünnet Düğünü

 • İslami Sünnet Düğünü
  İslami Sünnet Organizasyonu

 • İslami Sünnet Düğünü
  Semazen Ekibi kiralama

 • İslami Sünnet Düğünü
  semazenli sünnet organizasyonu

 • İslami Sünnet Düğünü
  ilahili sünnet organizasyonu

 • İslami Sünnet Düğünü
  mevlütlü sünnet organizasyonu

 • İslami Sünnet Düğünü
  sünnet mevlidi programi

 • İslami Sünnet Düğünü
  sünnet merasimi nasil olmali

 • İslami Sünnet Düğünü
  mevlütlü sünnet düğünü nasıl olur