Kiralık Sünnet Tahtı

Kiralık Sünnet Tahtı Fiyatları

Kiralık sünnet tahtı fiyatları İstanbul içerisinde 2.000 TL den başlamaktadır. Sünnet düğünlerinin vaz geçilmezi sünnet çocuğunun oturacağı tüm fotoğrafların orada çekileceği sünnet köşesi şüphesiz çok güzel olmadır. Bizler sünnet tahtı kiralama konusunda gerçekten uzman ekip ve ekipmanlara sahibiz.

Yeni trend modern sünnet tahtları sizler için 2023 sezonunda hazırlandı. Kiralık sünnet tahtı tam set olarak İstanbul da siz nereye isterseniz oraya getirilip kurulmaktadır. Kiralık taht ile birlikte anne baba pufları halısı takı sandığı ve istenirse balon süslemesi de getirilmektedir.

kiralık sünnet tahtı

Sünnet Tahtı ve Yeniçeriler

Erkek çocukları sünnet kelimesini duydukları zaman içlerini muhakkak bir korku salmaktadır. Genelde kendi yaşıtlarındaki okul arkadaşları veya mahalledeki arkadaşları erkek çocuğunu bazı deyimlerle korkutarak onun sünnet algısını değiştirmektedirler. Diğer çocuklarda elbette ki bunu bilinçli bir şekilde yapmazlar ama diğer çocuk bu durumdan pek de memnun kalmaz. Erkek çocuğuna ailesi tarafından sünnet olacaksın yakında denildiği zamanda çocuğun içine bir ürperme salmaktadır.

Bu durumda ailelerin eğer durumları varsa sünnet düğünü yaparak bu durumu daha eğlenceli hale getirmeye başlarlar. Çocuklarda bunun bir eğlenceye dönüşmesini fırsat bilerek daha heyecanlı olurlar ve içindeki korkuyu yenmeye çalışırlar. Çünkü bu düğünde asla yalnız olmayacak ve muhakkak arkadaşları, aile dostları yanında olacaktır.

sünnet tahtı kiralama istanbul

Aileler de çocuklarındaki bu sünnet olma korkusunu yenmek adına bir sünnet düğününde neler olmasını istiyorlarsa bunları düşünerek bir organizasyon şirketiyle anlaşmalıdırlar. Sünnet düğünlerinde en çok çocukların eğlencesi düşünülmeli ve onların iyilik halleri göz önüne alınarak bazı düzenlemeler hazırlanmalıdır.

sünnet için taht kiralama

Örneğin sünnet tahtı ve yeniçeriler çoğu sünnet düğününde gerek yokmuş gibi gözükür ama aslında çocuklar çok eğlenirler. Sünnet tahtı ve yeniçeriler sayesinde sünnet çocuğu daha aktif ve göz önünde olmaktadır. Sünnet tahtı ve yeniçeriler sayesinde kendini hem özel hisseder hem de diğer çocuklarında düğünde gözdesi haline gelir. Sünnet tahtı ve yeniçeriler hakkında ayrıntılı bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz.

En Özel ve Özel Sünnet Tahtları İçin Bize Ulaşın.

kiralık sünnet tahtı fiyatları

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları 

Sünnet tahtı kiralama fiyatları oldukça ekonomiktir. Genel olarak tercih edilen birçok uygulamada olduğu gibi bu ürünlerde de satın almak istediğinizde biraz yüksek fiyatlarla karşılaşmanız söz konusudur. Ancak tek kullanımlık olarak tercih edeceğiniz sünnet tahtlarını kiralamanız yeterlidir. Paket şeklinde bir sünnet organizasyonu planlamanız gerektiğinde Yeniçeri askerleri eşliğinde kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

sünnet konsepti kiralama firması

Genelde şehzade konseptinin tercih edildiği sünnet düğünleri günümüzde daha modern  bir konseptte düzenlenmektedir. Özellikle taht olarak tercih edilen taşıma alanlarında değişik etkinlikler söz konusu olmaktadır. Yeniçeri askerleri ve çocuğu sünnet tahtında taşımak son derece uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Sünnet tahtlarını farklı renklerde sipariş edebilirsiniz. Son derece önemli olan bu etkinliklerin ön plana çıktığı seçeneklerle farklı alternatifler bulabilirsiniz. Bilgi almak ve iletişime geçmek istediğinizde hemen bize ulaşın.

Sünnet Organizasyonu

Genelde birkaç saatlik uygulamalar arasında olduğundan bu etkinlik en ekonomik etkinlikler arasındadır. Ortalama 4.500 TL civarında olan organizasyonlar belirli fiyatlarla yapılmaktadır.  Sünnet tahtı kiralama ve sonrasında yapılan birkaç eğlenceli etkinlik uygun fiyatlarla yerinizde gerçekleşmektedir. Temel bir pakette genelde şu uygulamalar gerçekleşmektedir.

Sünnet tahtı ve yeniçeri askerleri

Balon süslemeleri

Palyaço hizmetleri

Yüz boyama

Sosis balon dağıtımları

Oyun ve yarışmalar

Zincir balon süsleme

Konfeti ve balon

Karşılama hostesi

Lokum ve kolonya ikramı

Osmanlı konseptine uygun olan birçok sünnet tahtının kullanılmasını sağlayan işlemlerle mekanları anında düğün şölenine çevirmek mümkün olacaktır. Fiyat açısından da oldukça ekonomik olan sünnet tahtı kiralaması için ekibimizin desteğini alabilirsiniz.

Etkinliklerinizi en iyi şekilde planlamanızı sağlayan çalışmalarımızla organizasyonları hem ekonomik hem de pratik olarak planlamak mümkün olacaktır. Çözüm odaklı bir hizmet almak istediğinizde uzmanlarımız size profesyonel destek verecektir. Bilgi almak ve iletişim kurmak istediğinizde ekibimizin yardımını bulabilirsiniz.

sünnet tahtı kiralık pendik

Sünnet Gecesi Organizasyonu Süslemeler

Sünnet tahtı kiralama fiyatları konusunda bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Ancak önemli olan mekanın daha şık görünmesi için tahta uygun bir süslemenin hazırlanmasıdır. Bu tür süslemelerin gerçekleşmesini sağlayacak balonlar, tüller ve flexi baskılar da kullanabilirsiniz. Özel bir şekilde tercih edeceğiniz ve organizasyonunuzu başarıyla sonuçlandırmanızı sağlayan ekibimiz, mekana özel süsleme yapmaktadır. Tahtın çevresinde konsept renklerinize uygun süslemeler yapabilirsiniz. Bu şekilde kullanacağınız çok sayıda stili de ortaya çıkarmanız mümkün olacaktır. Sünnet tahtı paketlerinde genelde şu ürünler oluyor:

Sünnet koltuğu

2 puf

Sünnet tepsisi

Sehpa

Tül ve çiçekler

Balonlar

Cibinlik demiri

Sünnet tepsisi

Gelin yolu

Hint konseptli ya da kalpli gibi çok sayıda değişik modeli de bulunan tahtlarda genelde tek kişi oturuyor. Diğer kişiler için minder ya da puf kullanılmaktadır.

sünnet organizasyonu

Sünnet Düğünü Eğlenceleri

Sünnet organizasyonu için kullanacağınız eğlenceler son derece dikkat çekicidir. Çocuk davetlilere hitap eden bu etkinlikler yüz boyama, sosis balonlar, palyaço organizasyonları ve mehter takımı çocukların sıkça tercih ettiği etkinlikler arasındadır. Farklı organizasyon seçeneklerinden yararlanmak istediğinizde ekibimiz size özel bir paket hazırlayarak bilgi verecektir.

Bununla birlikte dansöz, zenne gibi birçok sünnet etkinliği tamamlayıcısı da bulunmaktadır. Özellikle  tercih edilen ve memnun edici sonuçlar alınmasını sağlayan uygulamalarla düğün etkinliğini en iyi şekilde planlayıp kontrol edebilirsiniz. Organizasyon için tercih edeceğiniz uygulamalar farklı etkinlikler planlamak istediğinizde her zaman size destek olacaktır.

Ekonomik ve özel olarak tercih edeceğiniz çok sayıda uygulama için uzmanlarımızdan yararlanmanız mümkün olacaktır.

sünnet eğlenceleri

İstanbul Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Sünnet tahtı ve eğlenceli etkinliklerin dahil olduğu sünnet organizasyonu fiyatları aslında çok ekonomiktir. Çünkü birçok ürünün kullanıldığı ve ihtiyaç halinde mobil ekipler şeklinde dahil edilen organizasyonlar için 4000 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet verebilirsiniz. Özellikle tercih edeceğiniz çok sayıda etkinliğin söz konusu olduğu durumlarda uygun fiyat koşullarından yararlanabilirsiniz.

Farklı organizasyon ve etkinlik süreçlerinin söz konusu olduğu durumlarda farklı konseptteki çalışmalara hayat verebilirsiniz. Sünnet gecesi organizasyonu konusunda her şey dahil hizmet almak istediğinizde memnun kalacağınız sonuçlar bulacaksınız. Eviniz, dükkanınız, kiralık olan mekanlarınız gibi her alanı sünnet düğünü mekanına çevirebilirsiniz. Hem fiyat açısından hem de eksiksiz uygulamalar açısından önemli olan bu etkinlikler için en iyi çözümleri bulabilirsiniz.

Kiralık Sünnet Tahtı Videoları


 • Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Lider Firma Sünnet Düğünleri.com Sizlere En Güzel Sünnet Etkinliklerini Sunmaktadır.


 • Sünnet Düğünü Organizasyonları İçin Mehteran Takımı Hizmetimiz Devam Ediyor.


 • Mehter Takımı Coşkusu ile Sünnet Organizasyonlarında Size ve Misafirlerinize Unutulmaz Anlar Yaşatıyor. • Kiralık Sünnet Tahtı
  Sünnet Tahtı Kiralama 2023

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Sünnet Etkinlik Organizasyonu

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Sünnet Konsepti 2023 Trend

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Kiralık Sünnet Tahtı

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Sünnet Organizasyon Şirketi

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Kiralık Mehter Takımı

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Mavi Sünnet Tahtı Konsept

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Atlı Sünnet Girişi

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Sünnet Kınası Organizasyonu

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Sünnet Organizasyonu İstanbul

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Sünnet Düğünü Organizasyonu

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Sünnet Kınası

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Pamuk Şeker Popcorn ve Osmanlı Macunu

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Sünnet İçin Mehter Takımı

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  Sünnet Düğün Organizasyon Şirketi

 • Kiralık Sünnet Tahtı
  İkram Arabaları Sokak Satıcıları Kiralama

KAMPANYALI ÜRÜNLERİMİZ

Sünnet Koltuğu Kiralama

Sünnet düğün organizasyonları için çeşit çeşit ve renk renk sünnet tahtı ve sünnet koltuklarımızdan kiralayabilirsiniz.
Herşey Dahil
2500 TL

Kiralık Sünnet Koltuğu

Sünnet Düğünleriniz ve Mevlütleriniz İçin Kiralık Süslemeli Sünnet Koltuğu Hizmeti Sağlamaktayız.
Herşey Dahil
2500 TL

Kiralık Özel Sünnet Köşesi

İstanbul Genelinde Sünnet Köşesi Kiralama Hizmeti Sağlamaktayız. Sünnet Düğünü Organizasyonu Hizmetleri Sağlamaktayız
Herşey Dahil
3500 TL

Pelerin Sünnet Kıyafeti

Pelerin Model Sünnet Takımı Tam takım (Yelek, pantolon, gömlek, kuşak, papyon, pelerin, şapka, asa, maşallah )
Herşey Dahil
3000 TL