Sancaktepe Masa Sandalye Kiralama

Sancaktepe Masa Sandalye Kiralama

Sancaktepe Masa Sandalye Kiralama

Sancaktepe Masa Sandalye Kiralama
Kusursuz organizasyonlarla, özel günlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz alternatifi bol masa ve sandalye kiralama hizmeti ile yanınızdayız. Modern tasarımlarla, kaliteli ürünlerimizi taçlandırıyor; önemli günlerinizde organizasyonlarınıza destek oluyoruz. Sancaktepe masa sandalye kiralama hizmetleri genel olarak nikah, düğün, nişan, kına, açılış etkinlikleri, ürün tanıtımları, yemek davetleri, konser ve konferans gibi organizasyonlar, sünnet düğünü organizasyonları, toplantılar gibi katılımlarda kiralanmaktadır. Hem masalarımız, hem de sandalyelerimiz geniş ürün gamından oluşmaktadır. Etkinliğinizin türüne, zevkinize ve bütçenize göre bol alternatiflerle ve ekonomik fiyatlarla kiralama hizmetleri veriyoruz.
Ne Tür Masa ve Sandalyeler Kiralayabilirsiniz?
Yapacağınız etkinlik türü, mekan içerisindeki tasarımın şekillenmesinde etkili oluyor. Örneğin düğün organizasyonları, kına organizasyonları ve sünnet organizasyonlarında 8 kişilik, 10 kişilik 180 cm çapında veya 200 cm çapında yuvarlak masalar kullanılıyor. Ortamın boyutuna göre 4 kişilik dikdörtgen masalar, servis masaları gibi ürün opsiyonlarımız mevcut. Hangi ürün gruplarını kiralayacağınız konusunda Sancaktepe masa sandalye kiralama şirketimiz, size destek olacaktır. Siz mekan hakkında detaylı bilgi aktardığınız takdirde; hangi ürünlerin ortama uyumlu olabileceği konusunda yardımcı olacağız. Aynı zamanda İstanbul un neresinde olursanız olun; gerekli taşıma işlemlerini firmamız gerçekleştirecektir.
Organizasyonlarda tercih edebileceğiniz sandalyeler ise plastik kollu sandalye, ahşap sandalye, modern sandalye grupları, tiffany sandalye gibi türlerdir. Sancaktepe sandalye kiralama hizmetinin yanı sıra, masa ve sandalyelerin süslenmesi, mekan içi ve mekan dışı süslemeler, düğün masası süsleme, nikah masası süsleme, nişan masası süsleme, açılış ve etkinlikleriniz için süslemeler de firmamızca gerçekleştirilmektedir. Siz organizasyon için kafanızda bir plan oluşturun, gerisini bize bırakın. Belirtmiş olduğunuz mekan özelliği ve kişi sayısına göre; en modern tasarımlarımızı ihtiyaç duyduğunuz ekipmanlarla birlikte taçlandıracağız.
Sancaktepe Masa Sandalye Kiralama Fiyatları
İstanbul içi tüm bölgelerde masa ve sandalye kiralama hizmeti veren firmamız, ekonomik fiyatlarla geniş ürün seçenekleri sunmaktadır. Etkinliğinizin gerçekleştirileceği mekan, katılımcı sayısı, seçtiğiniz ürün grupları ve firma merkezimize olan uzaklığınıza göre çeşitli ücretlendirmeler uygulanmaktadır. Sancaktepe masa sandalye kiralama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için; web sitemizde yazan iletişim numaralarımızdan bizime irtibata geçebilirsiniz. Sandalye kiralama fiyatlarımız 1.5 TL den başlayarak 20 TL ye kadar değişebilmektedir. Kiralık masa fiyatlarımız ise masanın büyüklüğüne, masa özelliğine ve süsleme seçeneklerine göre 10 TL den başlamaktadır. Ürün kiralama hizmetlerine, transfer maliyeti dahil değildir. Rezervasyon yaptırmak için iletişime geçtiğiniz takdirde; fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.