Sünnet Düğünleri


SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU KAPSAMINDA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER VE DETAYLARI

Sünnet düğünü organizasyonu kapsamında bir çok hizmetimiz mevcut olup öncelikli olarak sünnet düğünü olması nedeniyle çocuklara yönelik eğlencelerimiz ön planda tutulmaktadır.

Sünnet düğünü organizasyonu için şayet sizlerinde tercihiniz olursa biz paket programlar sunmaktayız.

Sünnet düğünün organizasyonunu baştan sona bize vermeniz durumunda sizler sadece misafirlerinizle ilgilenecek biz sizin için bütün organizasyonu üstlenecek ve sorunsuz dillere destan bir organizasyon sunacağız.Bugüne kadar yaptığımız yüzlerce sünnet düğünü organizasyonunda edindiğimiz tecrübeler sizlere sorunsuz bir organizasyonu sunacaktır.


 

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ MADDE HALİNDE AŞAĞIDA SUNULMUŞTUR.

 • Sünnet Düğünü yapılacak mekanın Masa Sandalye süslemesi ve Balon süslemesi
 • Mehter Takımı 
 • Sünnet Tahtı ve Yeniçeri 
 • Çocuklar için Hacivat & Karagöz gösterisi
 • Nasrettin hoca ve palyaço 
 • Ses sistemi ve Müzisyen temini
 • Halk oyunları ekibi ve folklor ekibi
 • İlahi grubu,ilahi sanatçısı ve mevlithanlar
 • Dünya Kuran-ı kerim okuma birincisi 
 • Program sunucusu 
 • Semazen ekibi ve sazende grubu
 • Profesyonel kamera ve fotoğraf çekimleri
 • Sünnet düğünü organizasyonu mekan tavsiyesi


SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU PROGRAM AKIŞI

Dillere destan bir sünnet düğünü organizasyonu için öncelikli olarak bizlere güvenecek ve birlikte yapacağımız anlaşma neticesinde biz sizlere gerçekten mükemmel bir sünnet düğünü Sunacağız.Unutmayın biz yıllardır bu işi yapıyor ve edindiğimiz tecrübeler sünnet düğünlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğretmiştir.
    

Sünnet düğünü yapılacak olan mekana düğün gününden önce geliyor ve keşif yapıyoruz, sünnet düğünü mekanının masa sandalye ve balon  süslemeleri için karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz.Düğün günü sabah erken saatte mekanın süslemesi için ekiplerimiz çalışmalara başlıyor ve her anının fotoğraflarını sizinle anlık paylaşım yapıyoruz.Aşağıda sunmuş olduğumuz sünnet düğünü organizasyonu paket programı sizin istekleriniz doğrultusunda değişebilmektedir.

 • Mehter takımı sizinde istemeniz durumunda evinizin önüne geliyor ve evden alma şeklinde çocuk evden çıkana kadar evin önünde mehter marşları söylüyor.Evinizin sünnet düğünü yapılacak mekana yakın olması durumunda kortej şeklinde yürüyüşle mekana kadar geliyoruz.

 • Salonda hazır bulunan Sünnet tahtı ve yeniçerilerimiz çocuğunuzu mekan girişinde sünnet tahtına alıyor, yeniçeriler sünnet tahtı ile çocuğunuzu mehter takımı eşliğinde taşımaya başlıyor  sunucumuz çoşku dolu sunumlarıyla onları içeriye davet ediyor konfeti ve meşale eşliğinde sünnet tahtı yeniçeriler ve mehter takımı mekana giriş yapıyor. sünnet düğünü organizasyonu bu şekilde başlatılıyor.

 • Mehter takımımız sünnet düğünü mekanında  en sevilen marşları seslendiriyor ve performanslarını sergiliyor.İstanbul Mehteran Türkiye'nin en kaliteli Mehter Takımıdır.

 • Mehter konseri bittiğinde Sunucu'muzun orada bulunan misafirlere katılımlarından dolayı sizin adınıza teşekkür konuşmaları ve çocuğunuz ile yapacağı konuşmalarıyla devam eden programda talep etmeniz durumunda Hacivat ve karagöz ekibimiz sahne alıyor.

 • Sizde takdir edersiniz ki sünnet düğünlerinde en önemli şey çocuklarımızdır bunun için bizler Hacivat ve Karagöz ekibimizin muhteşem gösterisini orada bulunan çocuklar ile karşılıklı yapacağı yarışmaları ve eğlenceleri kesinlikle tavsiye ediyoruz ayrıca yine istemeniz durumunda Nasrettin hoca da sünnet düğünlerinde çocuklar için çok eğlenceli olmaktadır.

 • Bu aşamadan sonrası yapılacak olan programın içeriğine göre değişmektedir zira eğer yapılacak olan program eğlenceli bir program ise sahneyi halk oyunları ekibimiz ve müzisyenlerimiz almaktadır.Eğer yapılacak olan program Dini bir organizasyon olacak ise sırayı mevlithan alacak ve kendisinden Kuran_ı kerim tilaveti dinleyeceğiz ardından günün anlamına önemine binaen sohbet ve dualar yer alacak.

 • Dini organizasyonlarımız kapsamında bulunan ilahi grubu, tasavvuf grubu ve semazen ekibimiz ile devam eden programda çoşku ve maneviyat doruklara ulaşacaktır.Misafirleriniz yemeklerini yerken ilahi grubumuz en güzel ilahileri ile onlara eşlik edecekler.

 • Semazenlerimizin semazen gösterisinin ardından bizler sunucu arkadaşımızın sunumuyla takı merasimine geçmekteyiz.

 • Takı merasimi sonrasında yine sunucu arkadaşımız tarafından seslendirilecek olan şiir ve güzel sözler ile program devam edecek ve tasavvuf grubumuzdan bir birinden güzel eserler dinleyeceksiniz
Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Yakın zamanda sünnet düğünü yapacaksanız şayet şimdiden araştırmalara muhakkak başlamışsınızdır. Eğer ki bu düğün oldukça geniş ve büyük bir düğün olacaksa her ayrıntıya dikkat etmek zorundasınız demektir. Kalabalık bir düğün olmasın düşündüğünüz zaman bunu altından tek başınıza kalkabilmeniz pek de mümkün olmayacaktır. Çünkü bazı ayrıntıları aile bu stresli ve yorucu geçen sürede unutabilir ya da atlayabilir. İşte tam da bu aşamada aile sünnet düğünü yapan bir organizasyon şirketi ile görüşmelidir ve gerekli olan sünnet düğünü organizasyon fiyatları hakkında geniş bilgiler edinmelidir. Buradaki önemli husus düğünü organize edecek olan şirketin düzgün bir şekilde işini yapıp, yapmadığıdır. Bu aşamadan sonra yani organizasyon şirketinin kalitesine güvendikten sonra sünnet düğünü organizasyon fiyatları hakkında pazarlık yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir sünnet düğünün de nelerin olmasını isterseniz ona uygun sünnet düğünü paketleri olmakta ya da sizin isteklerinize uygun hazırlanan sünnet düğünü paketleri vardır. Bu sünnet düğünü paketlerinin yani sünnet düğünü organizasyon fiyatları konusunda her birinin ayrı ücretlendirmesi bulunmaktadır ve bu konuda dikkatli bir seçim yapmanız gerekmektedir. Eğer ki konuklarınız çok fazla ise örneğin onların dikkatini çekebilecek neler yapılmalı, bunları düşünebilirsiniz. Sünnet düğününde asıl unsur çocuklar olduğuna göre de birinci amacımız burada çocukların mutlu olmasıdır ve sünnet düğünü organizasyon fiyatları kapsamında da onlara oyun etkinlikleri alanları organizasyon şirketince ayarlanmalıdır.