İstanbul Mehter Ekibi

İstanbul Mehter Ekibi Fiyatları


Organizasyon ve etkinliklerine coşkulu ve kalplere dokunan bir program dahil etmek isteyenlerin tercihi mehter ekibi, İstanbul Mehteran farkı ile adresinize geliyor. Daha öncesinde mehter ekibine herhangi bir organizasyonda yer vermediyseniz bu ihtişamlı görsel ve işitsel şölene hayran kalacaksınız. Hem tarihsel önemi hem de kalplere dokunan ezgileri ile son derece duygusal anların yaşandığı bu gösteride sizler de yerinizi ayırtmak için firmamızı arayabilir, öğrenmek istediğiniz tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız İstanbul’un en köklü organizasyon firmalarından olup, İstanbul mehter ekibi ile organizasyonlarda etkin bir şekilde yer almayı sürdürmektedir. 

İstanbul Mehter Ekibi Kiralama - Çok Uygun Fiyatlara


Hem eğlendiren hem de duygulandıran bir program olarak tabir edebileceğimiz mehter ekibi kiralama hizmeti uygun fiyat seçenekleri ve tecrübeli bir ekip ile her organizasyona coşku katmayı başarıyor. Gösterinin ihtişamı kadar sunduğumuz avantajlı fiyatlarla da beklentilerinizi karşılayacak bir organizasyon için buradayız. 

Profesyonel bir ekiple çalışmanın sağladığı avantajlara ve eksiksiz bir organizasyona makul fiyatlara ulaşmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. En özel anları eşsiz bir organizasyon ile taçlandırmak isterseniz uygun fiyatlara İstanbul Mehter ekibi kiralama yapabileceğiniz firmamız, tercih edebileceğiniz ender organizasyon firmaları arasında olduğunu belirtmekten gurur duyarız. Sünnet Organizasyonları mehter takımı ile kusursuz bir organizasyona dönüşecek.

%100 Müşteri Memnuniyeti için İstanbul Mehteran


Mehter ekibimiz organizasyon planına bağlı kalarak her yeni programı ilk günkü heyecanı ile sürdüren, üzerine aldığı sorumluluğun bilincinde ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı olacak şekilde hizmet vermektedir. Her organizasyonun biricik olduğunu biliyor, tecrübeli ve deneyimli İstanbul mehter ekibimiz ile sizin ve davetlilerinizin gönlüne dokunacak bir program sunuyoruz. 

Organizasyon ekibimiz programdan yaklaşık 1 saat öncesinde programın düzenlendiği mekana gelerek ön hazırlıklarını tamamlamaktadır. Tercih ettiğiniz süre boyunca en sevilen ve bilinen mehter marşlarını dile getiren müzisyenlerimiz, istek marşlarınıza da repertuvarında yer verecektir.  Her birinin kendine has kıyafetleri ve çalgı aletleri ile adeta bir şölen havası yaşatan ekibimiz mehter makamına özel yürüyüşleriyle de dinleyenlere dinginlik veriyor.  


İstanbul’un En İyi Mehter Ekibi Kiralama Firması 


Atalarımızın savaş meydanlarında tokmağın davula vurduğu andan itibaren kalplerinde hissettiği coşkuyla sizlere yaşatabilmek için çıktığımız bu yolda layıkıyla bir gösteri sunmayı amaçlıyor, nitekim bu işe yıllarını veren ekibimiz ile gönüllerinizi fethetmenin gururunu bizler de kalbimizde hissediyoruz.  En az 10-12 kişiden oluşan İstanbul mehter ekibi sayımızı düzenlemeyi planladığınız organizasyon için 80 kişiye kadar çıkarabiliyoruz. 

Çevgen, zurna, boru, nakkare, davul, kös ve zil çalan müzisyenlerimiz mehterbaşı komutasında çeşitli bölümler halinde uyumlu bir gösteriyi sizlere sunacaktır. Savaşta coşkuyu, eğlencede ise galibiyetin verdiği neşe ve gururu yaşatan mehter ekibi, İstanbul Mehteran firmamız ile kusursuz bir şekilde varlığını sürdürmekte ve siz değerli ve tarihine bağlı vatandaşlarımız ile ilelebet sürdürmeye devam edecektir. 

İstanbul Mehter Ekibi Fiyatları 2023


Her bütçeye ve kesime hitap eden organizasyon hizmetimiz mehter takımının kaç kattan oluşmasının istendiğine bağlı olarak değişmektedir. 4.000 TL’den başlayan İstanbul mehter ekibi fiyatları ile kusursuz ve ihtişamlı bir program vadeden firmamız organizasyonun yeri ve süresine bağlı olarak farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Şehir içi veya şehir dışında ihtiyaç duyduğunuz mehter ekibi kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir, Whatsapp işletme hattımızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  

Her organizasyon özeldir. Bu nedenle aldığınız hizmeti layıkıyla yerine getirmek için üzerine düşen sorumluluğun farkında olan bir firmayla çalışmak isterseniz bizlere 0 216 397 20 02 veya 0 553 241 40 67 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Mehter Ekibi Videoları


 • Sünnet düğünü için mehter takımı kiralamak isterseniz bize ulaşınız. İstanbul da en güzel sünnet organizasyonlarında mehter takımı kiralama yapmaktayız.


 • Sünnet Düğünlerinde Mehteran Ekibi ile Muhteşem Bir Organizasyon Yaşatmaktayız. Sünnet Düğün Organizasyonları için Bize Ulaşınız.


 • Mehter Takımı Coşkusu ile Sünnet Organizasyonlarında Size ve Misafirlerinize Unutulmaz Anlar Yaşatıyor.


 • Kır Sünnet Düğünü Kampanyası...
  Kır Sünnet Düğünü Kampanyası...

 • Kampanya-1
  Kampanya-1

 • Sünnet Kampanyası-2
  Sünnet Kampanyası-2


KAMPANYALI ÜRÜNLERİMİZ

Taht Yeniçeri Ekibi Kiralama

Taht ve yeniçeri ekibi kiralama hizmetimiz İstanbul için geçerli olup sünnet organizasyonlarında giriş seranomisi için uygulanmaktadır.
Herşey Dahil
3000 TL

Mehter Takımı Kiralama

İstanbul mehter takımı kiralama hizmetlerimiz iş yeri açılı organizasyonu, gelin alma merasimi, düğün organizasyonu
Herşey Dahil
4000 TL

Kiralık Sünnet Koltuğu

Sünnet Organizasyonları için özel süslemeli sünnet koltuğumuz İstanbul içinde ne zaman nereye isterseniz getiriyor ve kuruyoruz.
Herşey Dahil
2500 TL

Semazen Ekibi Kiralama

Organizasyonlarınız İçin Semazen Ekibi Kiralamak İsterseniz Bizimle İletişime Geçiniz.
Herşey Dahil
1000 TL

At Kiralama

Sünnet organizasyonları için at kiralamak isterseniz firmamız sizlere hizmet vermektedir.
Herşey Dahil
4000 TL

Mehteranlı Sünnet Düğünü

Mehteranlı Sünnet Düğün Organizasyonu Hizmetlerimiz İstanbul Genelinde Devam Ediyor.
Herşey Dahil
3800 TL