Sünnet Organizasyonu Fiyatları 2023

Sünnet Organizasyonu Fiyatları 2023

Sünnet düğünü organizasyonu alanında deneyimli ekibimizle bu özel gününüzde her şey dahil paketlerle hizmet veriyoruz. Sünnet organizasyonu fiyatları 4.000 TL’den başlayan her şey dahil paketlerle sunulmaktadır. 

Özelleştirilebilir sünnet düğünü paketleri, organizasyon içerikleri ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için 0 553 241 40 67 ya da 0 506 101 11 11 numaralı telefonlardan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.Sünnet Organizasyonu Ne Kadar?


Dini bir vecibe, kültürel bir gelenek olan sünnet düğünü, ergenlik çağına kadar her ailenin erkek evladı için davetlilerle birlikte kutlanan önemli bir etkinliktir. Onlarca hatta yüzlerce davetli sayısına ulaşılan bu etkinliklerde İslami değerlere uygunluk son derece mühimdir. Asır Organizasyon olarak İstanbul genelinde İslami sünnet düğünü organizasyonu tertip eden uzman bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Sünnet organizasyonu fiyatlarımız 4.000 TL’den başlamakta ve davetli sayısına, yemekli – yemeksiz olmasına, temel pakete ek olarak seçilen etkinlik ve gösterilerin olup olmamasına göre değişmektedir. 

Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları ile ilgili net bilgi almak için hemen 0 553 241 40 67 veya 0 506 101 11 11 numaralı telefonlardan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.Sünnet Organizasyonu Paketleri ve Fiyatları


İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde ekonomik sünnet organizasyonu fiyatlarıyla hizmet veren Asır Organizasyon olarak, etkinlik boyunca ihtiyaç duyacağınız tüm malzeme, ekipman, servis elemanı, masa, sandalye, ses sistemi, vb. detayları önceden planlar ve etkinlik gününde eksiksiz olarak temin etmekteyiz. 

Sünnet organizasyonu paketlerimiz standart olarak 4.000 TL’den başlamaktadır.


Sünnet organizasyonu paket içerikleri şu şekildedir:

Semazen Gösterisi – 2 Kişilik
Osmanlı Kostümlü Yeniçeri Askeri – 4 kişilik
Sünnet Tahtı ve Tahtıvaranı
Sunum, Sohbet ve Kur’an-ı Kerim Tilaveti 
Konfeti ve Volkan (2’şer Adet)
Sünnet Düğünü Mekânı Balon Süslemesi
Dekor Süsleme (Nazar Boncuğu)
Taht Arası Balon Süsleme
Gül Suyu ve Lokum İkramı İle Davetlileri Karşılama
Resim Çerçevesi
Palyaço Gösterisi ve Yüz Boyama Etkinlikleri
Kapı Kemer Süsleme
Kırmızı Halı ve Takı Sandığı
Konuşma Balonları
Sünnet Çocuğuna İthafen “Sünnetime Hoşgeldiniz” Çerçevesi
Pamuk Şeker Arabası
Osmanlı Macuncusu
Pop Corn Arabası
Kameraman ve Fotoğrafçı 

Sünnet düğünü organizasyon içerikleri görüldüğü üzere oldukça geniş bir hizmet çeşitliliğine sahip. Ekibimiz, bu özel günde gerek davetlilere olan samimi yaklaşımı gerek sünnet çocuğu merkezli ilgisi ve en özel dekor ve süsleme çalışmalarıyla gününüzü daha özel hale getirecek. 2023 Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Organizasyonun yapılacağı mekân için gerekli tertibin sağlanması ve davetlilerin konforu düşünülerek tasarlanan iç mekân dizaynı ile kusursuz bir düğün organizasyonu deneyimleyebilirsiniz. Asır Organizasyon ekibi olarak sünnet düğününün tüm yönleriyle İslami değerlere uygun olması ve tüm etkinliklerin bu çerçevede gerçekleştirilmesi için özen gösteriyoruz. Ekonomik fiyatlarla daha fazla müşteriye hitap etmeyi amaçlıyoruz. 

4.000 TL’den başlayan 2023 sünnet düğünü fiyatları, temel pakete ek olarak seçilecek etkinlik ve gösterilerle değişebilmektedir. Detaylı bilgi almak ve rezervasyon oluşturmak için 0 553 241 40 67 ya da 0 506 101 11 11 numaralı telefonlardan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.İstanbul Sünnet Organizasyon Fiyatları


Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki tüm semt ve mahallelerde sünnet düğünü organizasyonu hizmeti veriyoruz. Organizasyon sektörünün öncü firmalarından birisi olan Asır Organizasyon, zengin içerikleri ekonomik fiyatlarla sunmayı misyon edinmiştir. Ailelerin en değer verdiği etkinliklerden olan sünnet düğünü için de bu çizgimizi bozmuyoruz. Bu kapsamda İstanbul sünnet organizasyon fiyatlarını 4.000 TL seviyesine sabitliyoruz. 

Detaylı bilgi almak ve paket seçimi yapmak için 0 553 241 40 67 ya da 0 506 101 11 11 numaralarından bizimle irtibat kurabilirsiniz.  İslami Sünnet Organizasyon Fiyatları


Sünnet geleneği, başlı başına bir dini vecibedir. Bu nedenle etkinliğin başından sonuna kadar İslami bir çerçevede gerçekleştirilmesi elzemdir. Firmamız, gerek Kur-an-ı Kerim tilavetleri, gerekse İlahi dinletisi ve sohbetlerle bu özel günü dini değerlerimize uygun şekilde organize etmektedir. Etkinlikte hâkim olan bu dini atmosfer hem davet sahibi hem de davetliler tarafından büyük bir ilgi görecektir. 

İslami sünnet organizasyon fiyatları 4.000 TL’den başlamakta ve seçilen pakete göre değişebilmektedir. Siz de erkek çocuğunuzun hayatında yalnızca bir kez tanık olacağı bu özel gün için profesyonel organizasyon firması desteği almak istiyorsanız, 0 553 241 40 67 ya da 0 506 101 11 11 telefonlardan ekibimizle görüşebilirsiniz. 

Sünnet Organizasyonu Fiyatları 2023 Videoları


 • Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Lider Firma Sünnet Düğünleri.com Sizlere En Güzel Sünnet Etkinliklerini Sunmaktadır.


 • Sünnet Kınası Organizasyonu Şirketimizde Sizlerde Unutulmaz Sünnet Kınası Hizmeti Alabilirsiniz. Sünnet Kınası Paketleri İçin Arayınız.


 • İstanbul Sünnet Organizasyonu Firması Asır Organizasyon Kaliteli Organizasyonları Sunmaktadır.


 • Kampanya-1
  Kampanya-1

 • Sünnet Kampanyası-2
  Sünnet Kampanyası-2

 • Sünnet Kampanyası-3
  Sünnet Kampanyası-3

 • Sünnet Kampanyası-4
  Sünnet Kampanyası-4


KAMPANYALI ÜRÜNLERİMİZ

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Pamuk Şekeri Arabası: Tahta çıtalar ile birlikte pamuk şekeri makinesinde üretilen pamuk şekeri dağıtıyoruz.
Herşey Dahil
2000 TL

Sünnet Koltuğu Kiralama

Sünnet düğün organizasyonları için çeşit çeşit ve renk renk sünnet tahtı ve sünnet koltuklarımızdan kiralayabilirsiniz.
Herşey Dahil
2500 TL

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası (Popcorn): Mısırlar en taze haliyle patlatılıp sıcak olarak servis edilir. Bu servis özel popcorn kutularıyla dağıtılır.
Herşey Dahil
3000 TL

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet tahtı kiralama hizmetleri için bize ulaşınız. En güzel sünnet organizasyonu için bize ulaşınız.
Herşey Dahil
3000 TL

Kafkas Ekibi Kiralama

Sünnet Organizasyonlarında Kafkas Ekibi Kiralama Hizmeti Sağlamaktayız. Gösteriler Özel Dans Ekibi Tarafından Yapılmaktadır.
Herşey Dahil
4000 TL

Diriliş Kostümlü Taht Ekibi

Sünnet Düğünlerinde Alp Kostümlü Ekip Tarafından Sünnet Organizasyonları İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
Herşey Dahil
5000 TL